Už potřetí se na start olomouckého půlmaratonu postavil tým Nadace Haimaom, aby se popral s trasou závodu nejen pro vlastní potěšení, ale také pro dobrou věc.

Olomoucké hematologické dny už po dvaatřicáté představí špičkové české i zahraniční odborníky z oboru hematologie.

Už potřetí se v olomouckém Clarionu sešli pacienti Hemato-onkologické kliniky FNOL u příležitosti Pacientského dne, který je pořádán jako doprovodná akce Olomouckých hematologických dnů.

V předvánočním čase jsme se na chvíli přenesli do prostředí jihomoravských vinic zalitých sluncem, do kraje výtečného vína, usměvavých lidí i dobré muziky.

Během celého roku se těšíme na vánoční atmosféru, vůni svíček, zpívání koled a rádi si pochutnáme na dobrém jídle a pití, které patří výhradně k těmto dnům. Když tím podpoříme dobrou věc, těší nás to o to víc.

Součástí tradiční podzimní akce pro děti i dospělé, která je každoročně pořádaná v obci Hlušovice, byla letos také sbírka pro Nadaci Haimaom.

Koncem října navštívili Hemato-onkologickou kliniku Zdravotní klauni a rozdávali radost a úsměvy mezi pacienty.

Uničovská společnost UNEX a.s. v letošním roce opět uspořádala svůj tradiční běh pro charitativní účely. Tentokrát prostřednictvím svého závodu podpořili Nadaci Haimaom.

Nadace Haimaom se už podruhé zapojila do charitativního projektu v rámci Mattoni 1/2Maraton Olomouc 2017, který pořádá RunCzech běžecká liga.

Stránky

 

GIVT.cz