Dne 12. května každoročně slavíme na Hemato-onkologické klinice FNOL Mezinárodní den sester a stejně tomu tak bylo i letos.

Tento den se v roce 1820 narodila anglická ošetřovatelka Florance Nightingalová, autorka odborné literatury a zakladatelka první zdravotnické školy pro dívky (1860). Je pokládána za zakladatelku ošetřovatelství jako vědy a hrála významnou roli v jeho rozvoji po celém světě.

V rámci akce DARUJ SRDCE společnost ISOVER, patřící do skupiny Saint-Gobain, spolu se svými zaměstnanci vybrali téměř 28 000 Kč.

V Rožnově pod Radhoštěm se opět sejdou hematologové z celého moravsko-slezského regionu.

Na Hemato-onkologické klinice FNOL se v pátek 12. května už tradičně slavil Mezinárodní den zdravotních sester. 

S nadšením a hrdostí vám představujeme držitelku titulu Sestra sympatie pro rok 2022 Kateřinu Petulovou z Hemato-onkologické kliniky FNOL.

V Rožnově pod Radhoštěm se opět sejdou hematologové z celého moravsko-slezského regionu.

Začátek prosince patří ve společnosti DHL Express už tradiční mikulášské aukci.

Národní házená podpoří Nadaci Haimaom při svých letošních Mezizemských utkáních Čechy-Morava v Rokytnici.

Zhruba rok a čtvrt trvala stavba nového ambulantního pavilonu Hemato-onkologické kliniky Fakultní nemocnice Olomouc. Zářivě bílá moderní budova v jižní části nemocničního areálu vedle Dětské kliniky byla slavnostně otevřena v úterý 22. září 2020. První pacienti sem po nezbytném dovybavení technikou a materiálem a osídlení personálem zavítali už 5. října tohoto roku.

Stránky

 

GIVT.cz