Nadace lidem

Adventní koncert 2019

Dárci, pacienti i pracovníci z Hemato-onkologické kliniky FNOL se setkali na tradičním adventním koncertu Nadace Haimaom.

4. Pacientský den

Nadace Haimaom uspořádala setkání pacientů Hemato-onkologické kliniky v Olomouci již po čtvrté.

Adventní koncert 2018

Začátek adventu patřil opět tradičnímu koncertu Nadace Haimaom, tentokrát laděnému v rytmech swingu.

3. Pacientský den

Už potřetí se v olomouckém Clarionu sešli pacienti Hemato-onkologické kliniky FNOL u příležitosti Pacientského dne, který je pořádán jako doprovodná akce Olomouckých hematologických dnů.

Adventní koncert 2017

V předvánočním čase jsme se na chvíli přenesli do prostředí jihomoravských vinic zalitých sluncem, do kraje výtečného vína, usměvavých lidí i dobré muziky.

Dražba obrazu pro Nadaci Haimaom

Nadace Haimaom se v polovině července 2017 zúčastnila vernisáže výstavy obrazů „Obzory“ malířky Ivany Foretové. Jeden z obrazů byl vydražen a obnos putoval na konto Nadace Haimaom.

2. Pacientský den

Druhý ročník Pacientského dne, který uspořádala Hemato-onkologická klinika FNOL spolu s Nadací Haimaom, byl věnován tématu transplantací krvetvorných buněk.

Adventní koncert 2016

První adventní neděle se už tradičně nesla ve znamení bohatých kulturních zážitků. Na letošním Adventním koncertu Nadace Haimaom vystoupila Valérie Zawadská a Doležalovo kvarteto.

Radegastova výzva pro kostní dřeň

O víkendu 15. a 16. října proběhl v Trojanovicích sportovně-charitativní akce s názvem Radegastova výzva pro kostní dřeň, jejíž výtěžek putoval na Nadaci Haimaom.

Stránky

 

GIVT.cz