Nadace lidem

Dražba obrazu pro Nadaci Haimaom

Nadace Haimaom se v polovině července 2017 zúčastnila vernisáže výstavy obrazů „Obzory“ malířky Ivany Foretové. Jeden z obrazů byl vydražen a obnos putoval na konto Nadace Haimaom.

2. Pacientský den

Druhý ročník Pacientského dne, který uspořádala Hemato-onkologická klinika FNOL spolu s Nadací Haimaom, byl věnován tématu transplantací krvetvorných buněk.

Adventní koncert 2016

První adventní neděle se už tradičně nesla ve znamení bohatých kulturních zážitků. Na letošním Adventním koncertu Nadace Haimaom vystoupila Valérie Zawadská a Doležalovo kvarteto.

Radegastova výzva pro kostní dřeň

O víkendu 15. a 16. října proběhl v Trojanovicích sportovně-charitativní akce s názvem Radegastova výzva pro kostní dřeň, jejíž výtěžek putoval na Nadaci Haimaom.

Běžím pro dobrou věc, běžím pro Nadaci Haimaom

Nadace Haimaom se zapojila do charitativního projektu „Běžím pro dobrou věc“ v rámci Mattoni 1/2Maraton Olomouc 2016 pořádaný organizátory RUNCZECH běžecké ligy.

1. Pacientský den

První pacientská konference, pořádaná Hemato-onkologickou klinikou FNOL a LF UP v Olomouci a  Nadací Haimaom v rámci XXX. Olomouckých hematologických dní, proběhla 28. 5. 2016 v prostorách  Clarion Congress Hotel Olomouc. 1. Pacientského dne se zúčastnilo 87 osob z řad pacientských organizací a odborné veřejnosti.

Vánoce na klinice 2015

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, …

Adventní koncert 2015

Příjemná atmosféra v prostorách NH Hotelu Olomouc a swingové písně v podání Dashi a Jana Smigmátora. To byl Adventní koncert Nadace Haimaom.

Bleší trh na Mendlově univerzitě v Brně

Studenti z Brna věnovali výtěžek z prodeje Nadaci Haimaom.

Stránky

 

GIVT.cz