Vánoční akce na podporu Nadace Haimaom v Bohdíkově a Raškově

Během celého roku se těšíme na vánoční atmosféru, vůni svíček, zpívání koled a rádi si pochutnáme na dobrém jídle a pití, které patří výhradně k těmto dnům. Když tím podpoříme dobrou věc, těší nás to o to víc.

Proto se parta lidí pod záštitou raškovských hasičů rozhodla využít tento očekávaný adventní čas k uspořádání předvánočního setkání místních občanů na návsi v Raškově. K naší veliké radosti tuto akci navštívilo velké množství lidí, pro které byl připraven punč, výborná česnečka a jiné dobroty. Atmosféru umocnila možnost nahlédnout do vánočně vyzdobeného kostela. Podpořili jsme rovněž tradiční akci rozsvěcování vánočního stromečku v parku u kulturního domu v Bohdíkově. Výtěžek z obou akcí byl předán Nadaci HAIMAOM. Podařilo se vybrat neuvěřitelných 20.500,- Kč.

Děkujeme všem lidem, kteří přišli a koupí něčeho dobrého nebo přispěním do kasičky, pomohli vybrat tuto krásnou sumu. Zároveň poděkování patří všem, kteří přispěli svými výrobky, zapůjčením vybavení a především svým volným časem. Děkujeme.

Autor textu: Gustav Hodek (za organizátory akce)

 

GIVT.cz