Čtvrtý běh pro Nadaci Haimaom

Na šedesát běžců se už počtvrté postavilo na start olomouckého půlmaratonu, aby svou účastí podpořili Nadaci Haimaom.

V sobotu 15. června v podvečer vyběhla do ulic Olomouce šestitisícová masa běžeckých nadšenců, aby poměřili své síly na desátém ročníku oblíbeného závodu Mattoni 1/2Marraton Olomouc. Nadace Haimaom v něm měla i tentokrát početné zastoupení, což nás nesmírně těší. Naši podporovatelé z řad pracovníků Hemato-onkologické kliniky FNOL i široké veřejnosti měli opět na výběr mezi individuálním závodem, 2RUNem či čtyřčlennou štafetou.

Stejně jako v minulých letech, také letos jsme uspořádali krátké neformální setkání před závodem, jehož předmětem bylo zejména pořízení několika upomínkových fotografií našeho týmu. Po skončení závodu došlo i na přátelské posezení, kde se naši běžci mohli navzájem blíže seznámit a probrat své pocity a zážitky s ostatními.

Díky finančním prostředkům darovaným našimi běžci a podporovateli projektu „Běž pro Nadaci Haimaom“ jsme mohli i pro letošní ročník pořídit slušivá týmová trička, která si závodníci odnesli jako památku a poděkování.

Jsme opravdu velmi rádi, že zájem o běh pro Nadaci Haimaom je i po čtyřech letech stále stejně velký, ne-li větší, a vážíme si každého nového člena týmu, stejně jako těch, kteří nám zůstávají věrní a běhají s námi už pravidelně. Těšíme se zase příště na viděnou!

 

GIVT.cz