Běž pro dobrou věc! Běž pro Nadaci Haimaom!

Pokud se ti líbí myšlenka, že prostřednictvím něčeho tak prostého, jako je běh, pomůžeš někomu v jeho nesnadné životní situaci, pak jsi na správném místě (English version here).

Nadace Haimaom ve spolupráci s RunCzech běžeckou ligou ti nabízí skvělou příležitost zúčastnit se závodu MATTONI 1/2MARATON OLOMOUC, a tím zároveň pomoci dobré věci.

Získej svou registraci u nás a vyběhni do olomouckých ulic s pocitem, že podporuješ někoho, kdo to potřebuje. Nabízíme registrace jak na hlavní závod jednotlivců, tak i na půlený 2RUN. Stačí si vybrat a jít do toho!

 

Chci běžet pro Nadaci Haimaom

Kontaktuj nás na e-mailu liskova@haimaom.cz, rezervuj si svou registraci na zvolený závod a vyčkej na pokyny k platbě. Poté od nás obdržíš kód a návod jak postupovat při registraci na webu RunCzech. Na základě této on-line registrace získáš startovní číslo na závod.

 

Minimální ceny registrací:

1 250,- Kč / jednotlivec

1 800,- Kč / 2RUN

 

V ceně za registraci získáš také tričko s logem nadace.

 

Jak mohu pomoci ještě více?

  1. Dobrovolným navýšením částky za registrační kód

  2. Staň se dobroběžcem a uspořádej sbírku mezi svými přáteli, rodinnými příslušníky či kolegy v práci. Návod a tipy na to, jak se stát dobroběžcem najdeš zde. Kontaktuj nás a my ti s tvou kampaní pomůžeme!

 

Proč podpořit Nadaci Haimaom?

Nadace Haimaom je nadací na podporu transplantace kostní dřeně, která dále pomáhá lidem s krevními nádory a vrozenými poruchami krevního srážení.

Činnost nadace spočívá zejména v soustřeďování finančních prostředků, které následně využívá na:

  • zlepšování hospitalizačních podmínek pacientů,

  • edukační programy pro pacienty a jejich rodinné příslušníky,

  • pořádání pravidelných setkání odborníků, kde jsou prezentovány výsledky nejmodernějších diagnostických možností a léčebných přístupů v hematologii

Díky darům od našich podporovatelů jsme schopni financovat řadu projektů, které pomohou zlepšit hospitalizační podmínky našich pacientů a přispějí ke zkvalitnění léčebné péče. Přehled již realizovaných projektů najdete na našem webu.

Pokud ses právě rozhodl nás podpořit svým během, DĚKUJEME!

Budeme se těšit na tvůj e-mail.

 

GIVT.cz