Radegastova výzva pro kostní dřeň

O víkendu 15. a 16. října proběhl v Trojanovicích sportovně-charitativní akce s názvem Radegastova výzva pro kostní dřeň, jejíž výtěžek putoval na Nadaci Haimaom.

Horský běžecký závod Radegastova výzva je už třetím rokem pořádán na podporu dárcovství kostní dřeně a na pomoc lidem s krevními nádory. Součástí letošního ročníku byl kromě 24hodinové štafety tříčlenných družstev také Horský běh pro jednotlivce na 13 km a Výstup na Radegasta pro turisty a rodiny s dětmi. Přítomní sportovci i další návštěvníci se mohli během těchto dvou dnů zapsat do Českého národního registru dárců dřeně nebo přispět na Nadaci Haimaom například zakoupením silikonového náramku.

Naše nadace se nenechala zahanbit a aktivně se zúčastnila sportovních klání prostřednictvím svých čtyř zástupců. Do 24hodinové štafety tříčlenných družstev jsme postavili nadějný HAIMAOM RUN TEAM ve složení Karel Šiška, Katka Šišková a Pavel Pustina, který potvrdil svou skvělou formu a získal 3. místo v kategorii smíšených týmů. Horský běh pro jednotlivce na 13 km pak úspěšně absolvoval i člen dozorčí rady nadace Václav Kajaba. Všem našim běžcům děkujeme za jejich skvělé výkony a nasazení, s kterým do závodů šli. Velké díky patří i organizátorům akce za jejich nadšení pro dobrou věc a také všem účastníkům, kteří ze sebe přišli vydat to nejlepší.

Malou ukázku z průběhu akce můžete najít ve fotogalerii.

Budeme se těšit zase příští rok!

 

GIVT.cz