Adventní koncert 2017

V předvánočním čase jsme se na chvíli přenesli do prostředí jihomoravských vinic zalitých sluncem, do kraje výtečného vína, usměvavých lidí i dobré muziky.

O dobrou zábavu a příjemný poslech se tentokrát postaral Jožka Šmukař se svou cimbálovou muzikou. Písně jako Když jsem šel z Hradišťa nebo Vínečko bílé si spolu s ním zpívalo celé obecenstvo.

V souladu s blížícími se svátky však zazněly kromě známých lidových písní také tradiční koledy, které v podání cimbálové muziky dostaly energizující náboj a příjemně nám všem navodily tu správnou vánoční atmosféru, která má pramálo společného s nákupní horečkou a všudypřítomným shonem. Vždyť Vánoce jsou především časem rozjímání, časem společně trávených chvil s Vašimi nejbližšími, časem dobrých skutků. Proto jsme rádi, že právě v této předvánoční době se můžeme každoročně setkávat při této příležitosti.

Součástí slavnostního večera byly také gratulace k významným životním jubileím dvou představitelů Hemato-onkologické kliniky FNOL – emeritního přednosty prof. Karla Indráka a současného přednosty prof. Tomáše Papajíka.

 

GIVT.cz