Odborné akce

V Rožnově pod Radhoštěm se potřetí setkaly zdravotní sestry z moravských hematologických pracovišť, aby se vyškolily v problematice intravenózních vstupů.

Pro odborníky z oboru hematologie pořádáme začátkem nového roku již 14. ročník Moravského lymfomového sympozia.

V polovině října se opět sešli hematologové z Moravy a Slezska na tradičním setkání v Prostějově.

V polovině září se v Rožnově pod Radhoštěm uskutečnil druhý ročník Podzimního semináře hematologických sester.

Nadace Haimaom spolu s Hemato-onkologickou klinikou FNOL a LF UP v Olomouci uspořádaly dne 6. dubna 2017 druhý ročník Jarního morfologického dne.

Do Olomouce se letos už pojednatřicáté sjeli hematologové z celé České republiky i ze zahraničí, aby si společně položili otázku, do kolika let je možné léčit pacienty s poruchou krvetvorby.

U příležitosti dvacátého výročí zahájení transplantačního programu v Olomouci uspořádala Hemato-onkologická klinika Přednáškový večer Spolku lékařů České lékařské společnosti J. E. Purkyně, který se konal ve středu 22. března 2017 ve Velké posluchárně Teoretických ústavů LF UP v Olomouci.

Dne 20. ledna 2017 proběhl již 13. ročník Moravského Lymfomového Sympozia, které byl tentokrát zaměřen na problematiku vysoce rizikových lymfoidních neoplázií.

Hematologové z Moravy a Slezska měli opět možnost vyměnit si své poznatky a zkušenosti v léčbě na tradičním podzimním setkání.

Stránky

 

GIVT.cz